zpět

*maso sušené teplým vzduchem bez chemie*

VÍCE O NOVINKÁCH (daněk, jelen, stnec, oháňka, hov. kost)

"top 5"

Achilovka

 

Složení:

proteiny: 79,9%, tuky: 13,4%, vlhkost: 5,92%, popeloviny: 1,58%
*

Střívka

Složení:

Proteiny 44,7%, popeloviny 2,94%, vlhkost 7,09%, tuky 46,7%

*

Mušle

Mušle jsou ušní výkroje. Jejich nespornou předností je vysoký obsah kolagenu, elastinu a minerálních látek. Jsou tučnější než uši a proto pozor na podávání mušlí u pejsků s nadváhou. Co je nevýhodou v jednom případě, může být zároveň výhodou v případě druhém a tak by se daly mušle určitě využít u psů, kteří né a né přibrat.

Složení:

proteiny: 50,1%, popeloviny: 1,58%, vlhkost: 3,62%, tuky: 44,4%

*

Plíce

Vepřové plíce jsou sušeny specifickým způsobem, který jim dodává jedinečný vzhled, vůni i chuť, které neodolá žádný pes. Jsou vhodné pro všechny rasy i věkové skupiny psů. Zvláště pro psy s nadváhou, jelikož jsou takřka bez tuku a také pro starší psy, protože jsou měkké a rozkoušou je i psy, kteří nemají zuby. Štěňátka je mohou mlsat často, sušené plíce nemají téměř žádnou energetickou hodnotu.

Složení:

proteiny: 69,5%, popeloviny: 5,4%, vlhkost: 3,4%, tuky: 14,2%

*

Ucho

Křupavá a všemi psy vítaná lahůdka z čisté chrupavky je velmi bohatá na proteiny. Proto se vepřové ucho hojně používá jako "svačina" mezi hlavími jídly a jako odměna v rámci výchovného programu. Stejně tak jako doplněk případně, náhrada za užívané léky při potížích s klouby. Chrupavka ucha obsahuje látky, které jsou nezbytné pro správný vývoj chrupavek, vaziva a kloubů.

Složení:

proteiny: 65,5%, popeloviny: 2,07%, vlhkost: 4,41%, tuky: 28,O%

 

OBJEDNÁVKY A DOTAZY
kvetinymazurska@email.cz

nahoru

Kontaktujte nás